FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych dni naszego życia. Reportaż ślubny pomoże uwiecznić te wyjątkowe chwile i cieszyć się wspomnieniami przez długie lata.
Dołożę wszelkich starań, aby rzetelnie i estetycznie uwiecznić przygotowania, uroczystość zaślubin oraz wesele. Ślubna sesja plenerowa najczęściej odbywa się w innym terminie. Miejsce i charakter sesji dobieramy indywidualnie zgodnie z preferencjami Państwa Młodych.
Chętnie podejmuję się sesji wyjazdowych w ciekawej scenerii, jestem otwarta na robienie zdjęć w egzotycznych miejscach na preferencyjnych warunkach

Cena za reportaż ślubny:  2400 zł ,  Plener ślubny: 500 zł

FOTOGRAFIA PLENEROWA

Sesje plenerowe towarzyszą różnym momentom naszego życia. Są to sesje partnerskie, narzeczeńskie, sesje wizerunkowe, najczęściej kobiece sesje kreacyjne, także modowe, artystyczne, czy grupowe. Mogą być okazyjne, np. w związku z urodzinami, czy wieczorem panieńskim.
Sesja plenerowa jest doskonałym prezentem urodzinowym, upominkiem dla ukochanego, czy niespodzianką  z okazji ważnego momentu w naszym życiu, np. ukończenia jubileuszu lub zaręczyn.

Cena sesji plenerowej: 400 zł

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA I DZIECIĘCA

Moment narodzenia dziecka to szczególna chwila w życiu człowieka. Sesje noworodkowe ze stylizacją robię do 14-dnia życia Maluszka, później oferuję sesje niemowlęce, dziecięce i rodzinne.

Cena sesji noworodkowej: 350 zł , Cena sesji rodzinnej i dziecięcej: 400 zł

Polityka prywatności i ochrona danych osobowychProjekt i realizacja: folove.plKodowanie i wdrożenie: brandrei.com

© Copyright 2016 - 2019 Folove.pl Wszelkie prawa zastrzeżone