"Fotografia - ułamek sekundy, który może trwać wiecznie"

FOLOVE - podążając szlakiem fotografi

 

Mam na imię Weronika, mieszkam w Sopocie. Fotografią i grafiką zajmuję się od wielu lat, mam wyższe wykształcenie artystyczne zdobyte na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.

W moich zdjęciach staram się pokazać to, czego nikt inny by nie zauważył, zatrzymać piękno ulotnej chwili, jej radość, ciepło i towarzyszące emocje. Robię sesje ślubne, portretowe i firmowe. Każda z tych fotografii jest inna i do każdej staram się podchodzić w pełni profesjonalnie a zarazem indywidualnie i z serem.

Zdaję sobie sprawę, że ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie na które często czekamy przez całe nasze życie. To dlatego tak ważne jest, aby uwiecznić na fotografii każdą chwilę, każdy uśmiech i każde ulotne spojrzenie. Reportaże ślubne są moją specjalizacją. Bez względu na charakter uroczystości towarzyszę Parze Młodej już od przygotowań przez wszystkie elementy uroczystości aż do oczepin lub wybicia północy.

Plener ślubny najczęściej robimy w innym terminie. Państwo młodzi sami wybierają miejsce i czas odbycia tej sesji. Plaża w Sopocie, romantyczne ogrody w Parku Oliwskim, a może leśne plenery Parku Krajobrazowego w Trójmieście to najbardziej popularne miejsca na sesję w plenerze.

Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym firmy Canon oraz oprogramowaniu Adobe CC.

KONTAKT

www.folove.pl
weronika.bolek@gmail.com
tel: 667-397-167
fb/ Weronika Bolek Fotografia

KONTAKT

www.folove.pl
weronika.bolek@gmail.com
tel: 667-397-167
fb/ Weronika Bolek Fotografia

Polityka prywatności i ochrona danych osobowychProjekt i realizacja: folove.plKodowanie i wdrożenie: brandrei.com

© Copyright 2016 - 2019 Folove.pl Wszelkie prawa zastrzeżone